Bez was się nie uda!

1777
0
Share:

„You can sing it!” to coś więcej niż konkurs polskiej piosenki dla cudzoziemców. Projekt, który realizujemy już czwarty raz, jest przede wszystkim okazją do spotkania i zaprzyjaźnienia się z obcokrajowcami, którzy w Polsce uczą się lub pracują. Staramy się także maksymalnie ułatwić im trudną drogę do polskiej kultury przez nasz piękny, ale wcale niełatwy język.

W zeszłym roku cały projekt udało się nam sfinansować dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury. W tym roku liczymy na Was! Wierzymy, że dzięki Wam zrealizujemy IV edycję. Bardzo dziękujemy tym, którzy już wsparli You can sing it! przekazując darowiznę. Imiona i nazwiska darczyńców publikujemy na liście „Bez nich się nie uda„, bo rzeczywiście konkurs jest możliwy do zrealizowania tylko dzięki wsparciu tych osób! Lwią część pracy przy You can sing it! wykonują wolontariusze, ale sporo kosztów jest nie do uniknięcia. Dlatego bardzo Was prosimy o wsparcie projektu. Nawet nieduża wpłata pozwoli nam skutecznie go zrealizować i wprowadzić cudzoziemców w bogactwo polskiego języka, piosenki i kultury.

W tym roku dla tych, którzy wspierają You can sing it!, przygotowaliśmy specjalne podziękowanie: za wpłatę 30 PLN wyślemy pamiątkowy kalendarz, za 50 PLN kubek z logo konkursu, a za 100 PLN na kubku z logo dodatkowo pojawi się napis: KUBEK SPONSORA. Jeśli sponsorowaniem You can sing it! jest zainteresowana jakaś firma, z radością zamieścimy jej reklamę na naszej stronie internetowej.

Darowiznę na rzecz You can sing it! można przekazać na konto:

Stowarzyszenie „Dom Wschodni – Domus Orientalis”
ul. Więckowskiego 13, 90-721 Łódź

mBank, 70 1140 2004 0000 3002 7483 9388

Tytuł przelewu: You can sing it

CHCĘ PRZEKAZAĆ 100 PLN I OTRZYMAĆ KUBEK SPONSORA

CHCĘ PRZEKAZAĆ 50 PLN I OTRZYMAĆ KUBEK Z LOGO YCSI

CHCĘ PRZEKAZAĆ 30 PLN I OTRZYMAĆ PAMIĄTKOWY KALENDARZ

Bardzo dziękujemy za każde wsparcie!

TagsPLYCSI
Share:

Leave a reply