Dasz radę to zaśpiewać!

4158
0
Share:

Witaj, cudzoziemcze! Jak długo już jesteś w Polsce? Od roku? pięciu lat? Może dłużej? W każdym razie jestem pewien, że już po kilku dniach w Polsce zdałeś sobie sprawę, jak trudny jest nasz język. Naprawdę wiemy, ile cię kosztuje próba wypowiedzenia słowa „deszcz” czy „dżdżownica”. I jesteśmy bardzo szczęśliwi, że próbujesz, bo za tymi trudnymi słowami znajduje się bogaty świat polskiej kultury.

Jeśli już radzisz sobie – przynajmniej trochę – z językiem polskim, zapraszamy Cię do wejścia w bogaty świat polskiej piosenki. Wybierz jedną z nich, naucz się, jak ją zaśpiewać i pokaż nam wyniki. Weź udział w konkursie, aby udowodnić, że DASZ RADĘ TO ZAŚPIEWAĆ!

Żeby wziąć udział w konkursie musisz zarejestrować swój udział przez formularz na naszej stronie (TUTAJ) i przyjść na przesłuchanie 22 czerwca 2019 roku (ul. Więckowskiego 13, Łódź). Podczas przesłuchania należy wykonać jedną polską piosenkę i jedną piosenę we własnym lub dowolnym języku. Przesłuchanie wyłoni 10 finalistów, którzy rozpoczną przesłuchania do koncertu finałowego, który odbędzie się w Łodzi (Teatr DOM) 7 września 2019 r.

10 finalistów będzie miało ponad dwa miesiące, aby przygotować wykonanie polskiej piosenki na Koncercie Finałowym. Oferujemy Ci w tym czasie wszelką pomoc, której potrzebujesz: nauczycieli języka polskiego, nauczycieli śpiewu, muzyków, którzy będą Ci akompaniowali.

Koncert Finałowy odbędzie się 7 września w Łodzi o godz. 18.00. Występy na Koncercie Finałowym ocenią jurorzy przyznając I, II i III nagrodę. Zwycięzca konkursu otrzyma 3000 PLN, drugie miejsce nagrodzimy przekazując 2000 PLN, a za trzecie miejsce 1000 PLN. Wszyscy pozostali uczestnicy koncertu finałowego otrzymają nagrodę w wysokości 500 PLN. Oprócz tego przyznana będzie Nagroda Publiczności w wysokości 1000 PLN.

Z wszystkim uczestnikami konkursu DASZ RADĘ TO ZAŚPIEWAĆ!, którzy będą mieli ku temu możliwości i chęci, planujemy przygotować następnie kilka koncertów charytatywnych, aby zebrać pieniądze dla ludzi potrzebujących, zwłaszcza na Bliskim Wschodzie.

Dołącz do projektu! Pokaż nam, że DASZ RADĘ TO ZAŚPIEWAĆ!

ZGŁOŚ UDZIAŁ

REGULAMIN KONKURSU

Share:

Leave a reply