Projekt „You can sing it! Dasz radę to zaśpiewać” wychodzi naprzeciw potrzebie ułatwienia spotkania osób, które z różnych zakątków świata (i z bardzo różnych motywów) przybywają do naszego kraju, z naszą rodzimą, polską kulturą. Jego celem jest również stworzenie przyjaznego klimatu otwartości naszego kraju na cudzoziemców. Jeśli podoba Ci się to, co robimy, wesprzyj projekt!

Kulminacyjnym momentem projektu „You can sing it!” jest koncert finałowy, który wyłania laureatów, ale zanim dojdzie do koncertu dzieje się naprawdę sporo. Organizujemy zajęcia językowe, trening wokalny, próby z muzykami. Mamy nadzieję, że pracę w ramach projektu uda nam się przedłużyć na cały rok, żeby „You can sing it!” było nie tyle wydarzeniem, co trwałą przestrzenią spotkania Polaków i cudzoziemców, Polski i świata, miejscem wzajemnego poznania i wymiany kulturowej. Dlatego bardzo potrzebujemy Waszego konkretnego wsparcia.

Wsparcie projektu „You can sing it!” nagradzamy nie tylko wdzięcznością: za darowiznę w wysokości 50 PLN wyślemy Wam kubek z logo konkursu, za wsparcie w wysokości 100 PLN otrzymacie „kubek sponsora”. Wielkie dzięki!

Wsparcie dla projektu „You can sing it!” prowadzonego przez Stowarzyszenie „Dom Wschodni – Domus Orientalis” można przekazywać na konto:

Stowarzyszenie „Dom Wschodni – Domus Orientalis”
ul. Więckowskiego 13, 90-721 Łódź

mBank, 70 1140 2004 0000 3002 7483 9388

Tytuł przelewu: You can sing it

CHCĘ PRZEKAZAĆ 100 PLN I OTRZYMAĆ „KUBEK SPONSORA”

CHCĘ PRZEKAZAĆ 50 PLN I OTRZYMAĆ KUBEK Z LOGO YCSI

CHCĘ PRZEKAZAĆ 30 PLN

Za każde wsparcie bardzo dziękujemy. Nazwiska osób wspierających projekt umieszczamy na liście „Bez nich się nie uda”.