×

Wesprzyj projekt

Projekt „You can sing it! Dasz radę to zaśpiewać” rozpoczęliśmy w Stowarzyszeniu „Dom Wschodni” w 2016 roku z myślą o cudzoziemcach przebywających w Polsce. Organizując cztery kolejne edycje konkrusu polskiej piosenki chcieliśmy ułatwić im spotkanie z polską kulturą i stworzyć przyjazny klimat sprzyjający integracji Polaków i cudzoziemców. IV wcześniejsze edycje były pięknym doświadczeniem!

Rok 2020 przebiegł pod znakiem Covid-19 i na skutek związanych z epidemią obostrzeń nie zorganizowaliśmy w minionym roku konkursu. Dwie następne edycje były wyjątkowe: odbyły się w Tunisie, gdzie od ponad roku jesteśmy obecni tworząc dom dla migrantów. 

„You can sing it!” koncentruje się na konkursie polskiej piosenki, do którego wyłonieni w castingu finaliści przygotowują się przez zajęcia językowe, trening wokalny oraz próby z muzykami. Pracujemy jednak także poza kolejnymi edycjami konkursu przez realizację nagrań polskich piosenek w aranżacji przygotowanej we współpracy z cudzoziemskimi muzykami i śpiewakami. Chcemy, żeby „You can sing it!” było trwały miejscem wzajemnego poznania i wymiany kulturowej. Dlatego bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia.

Wsparcie dla projektu „You can sing it!” można przekazać na konto:

Stowarzyszenie „Dom Wschodni – Domus Orientalis”
ul. Piotrkowska 80, 90-102 Łódź
mBank, 70 1140 2004 0000 3002 7483 9388
Tytuł przelewu: You can sing it

Można też skorzystać z metody szybkich płatności:

500 PLN       300 PLN       100 PLN 

 50 PLN       30 PLN       10 PLN 

Za każde wsparcie bardzo dziękujemy.