×

Dasz radę to zaśpiewać!

Dasz radę to zaśpiewać!

Witaj, cudzoziemcze! Jak długo już jesteś w Polsce? Od roku? pięciu lat? Może dłużej? W każdym razie jestem pewien, że już po kilku dniach w Polsce zdałeś sobie sprawę, jak trudny jest nasz język. Naprawdę wiemy, ile cię kosztuje próba wypowiedzenia słowa „deszcz” czy „dżdżownica”. I jesteśmy bardzo szczęśliwi, że próbujesz, bo za tymi trudnymi słowami znajduje się bogaty świat polskiej kultury.

Jeśli już radzisz sobie – przynajmniej trochę – z językiem polskim, zapraszamy Cię do wejścia w bogaty świat polskiej piosenki. Wybierz jedną z nich, naucz się, jak ją zaśpiewać i pokaż nam wyniki. Weź udział w konkursie, aby udowodnić, że DASZ RADĘ TO ZAŚPIEWAĆ!

Żeby wziąć udział w konkursie musisz zarejestrować swój udział przez formularz na naszej stronie (TUTAJ), wysyłając wiadomość email (kontakt@domwschodni.pl), kontaktując się przez Messengera (Facebook) lub sms: +48 519 779 547 i przyjść na przesłuchanie 19 listopada 2023 roku (Klubokawiarnia „Fratelli tutti”, ul. Piramowicza 11/13, Łódź). Podczas przesłuchania jury sprawdzi jedynie twoje zdolności wokalne, na trening w języku polskim czas przyjdzie później. Przesłuchanie wyłoni 10 finalistów, którzy rozpoczną przygotowania do koncertu finałowego, który odbędzie się w Łodzi 16 grudnia 2023 r.

10 finalistów będzie miało miesiąc, by pod okiem trenerów wybrać i dobrze przygotować piosenkę na koncert finałowy. Oferujemy Ci w tym czasie wszelką pomoc, której potrzebujesz: nauczycieli języka polskiego, nauczycieli śpiewu, muzyków, którzy będą Ci akompaniowali.

Koncert finałowy odbędzie się 16 grudnia w Łodzi o godz. 18.00. Występy ocenią jurorzy przyznając I, II i III nagrodę. Zwycięzca konkursu otrzyma 5000 PLN, drugie miejsce nagrodzimy przekazując 3000 PLN, a za trzecie miejsce 1000 PLN. Wszyscy pozostali uczestnicy koncertu finałowego otrzymają nagrodę w wysokości 500 PLN.

Z wszystkim uczestnikami konkursu DASZ RADĘ TO ZAŚPIEWAĆ!, którzy będą mieli ku temu możliwości i chęci, planujemy przygotować następnie kilka koncertów charytatywnych, aby zebrać pieniądze dla ludzi potrzebujących, zwłaszcza na Bliskim Wschodzie.

Dołącz do projektu! Pokaż nam, że DASZ RADĘ TO ZAŚPIEWAĆ!

ZGŁOŚ UDZIAŁ

REGULAMIN KONKURSU

Share this content:

Opublikuj komentarz